Gaziantep Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

100 fidan bağışı yapana bir kilo baklava bedava

SON GÜNLERDE ARTAN ORMAN YANGINLARI SONRASI ÜLKE GENELİNDE FİDAN BAĞIŞI KAMPANYALARI BAŞLATILIRKEN, GAZİANTEPLİ BİR BAKLAVA FİRMASI DA DEĞİŞİK BİR KAMPANYA BAŞLATARAK 100 FİDAN BAĞIŞI YAPAN VATANDAŞLARA BİR KİLO BAKLAVA HEDİYE EDECEĞİNİ DUYURDU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
100 fidan bağışı yapana bir kilo baklava bedava
78 views
01 Ağustos 2021 - 10:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Son günlerde yaşanan orman yangınları sonrası ülke genelinde fidan bağışı kampanyaları başlatılırken, Gaziantepli baklava firması da 100 fidan bağışı yapan vatandaşlara bir kilo baklava göndereceğini duyurdu.

Son günlerde Türkiye’nin çeşitli noktalarında artan orman yangınları sonrası ülke genelinde fidan dikme kampanyaları başlatıldı. Yangınlar sonrası ülkenin güney kesimlerindeki pek çok noktada ormanlık alanların küle dönmesi ile özellikle sosyal medya üzerinden başlatılan fidan dikim kampanyaları her geçen büyüyor. Gaziantepli baklava firması Hamido Baklava ise fidan dikim kampanyasına 250 adet fidan bağışı yaparak destek verirken, 100 ve üzeri fidan bağışında bulunup bağış makbuzunu ibraz eden her vatandaşa bir kilo fıstıklı Antep baklavası göndereceğini duyurdu.

“100 fidan bağışı yapan bir kilo baklava”

Firmanın kampanyası hakkında bilgi veren Hamido Baklavaları İşletme Müdürü Behzat Bozkurt, “Öncelikle Manavgat’ta başlayan, daha sonra da ülkemizin özellikle Akdeniz Bölgesi’ni etkileyen yangınlar nedeniyle ormanlarımız, ciğerlerimiz yandı. Biz de bu yangınlara karşı nasıl bir yol izleyelim diye düşünürken bir kampanya başlatma kararı aldık. Öncelikle yanan ormanlarımızın tekrar yeşertilmesi için firma olarak 250 adet fidan bağışı yaptık. Sonrasında da gelecek nesillere yeşil bir doğa bırakmak adına herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini düşünerek 100 fidan bağışı kampanyasını başlattık. Bu kampanyaya katılarak 100 fidan ve üzeri bağış yaptıktan sonra bize dekont ulaştıran herkese bir kilo fıstıklı Antep baklavası gönderme sözü veriyoruz. Bu sayede oluşacak bağış zinciri ile kaybettiğimiz ormanlarımızı tekrar kazanabileceğimizi düşünüyoruz” dedi.

“Türkiye’nin her yerinden ve Avrupa’dan bağış yapanlara baklava göndereceğiz”

Bağış yapanlara baklavaların nasıl ulaştırılacağını da açıklayan Bozkurt, “TEMA Vakfı’na 100 fidan bağışladıktan sonra dekontları mail adreslerimize atan ya da sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaştıran her vatandaşımızın adresine biz de bir kilo baklava göndereceğiz. Baklava gönderimini Türkiye’nin her yerine yapacağız. Yurt dışından kampanyaya katılarak bağış

yapan vatandaşlara da Almanya şubemiz üzerinden istedikleri ülkeye ve adrese gönderim yapma sözü veriyoruz” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.