Gaziantep Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

GKV’ IB Cemil Alevli Koleji’nde Mezuniyet Heyecanı

GAZİANTEP KOLEJ VAKFI CEMİL ALEVLİ IB KOLEJİ 2020 YILI MEZUNLARINI VERDİ. HER YIL IB PROGRAMI TARAFINDAN HAZIRLANAN KASIM SINAVLARINI BAŞARIYLA TAMAMLAYARAK IB DİPLOMASI ALMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİLERİN MUTLULUKLARI GÖZLERİNDEN OKUNURKEN GKV ÖZEL OKULLARI GENEL MÜDÜRÜ İSMET TİRYAKİ MEZUN OLAN ÖĞRENCİLERİ KUTLADI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
GKV’ IB Cemil Alevli Koleji’nde Mezuniyet Heyecanı
78 views
06 Ocak 2021 - 10:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gaziantep Kolej Vakfı Cemil Alevli IB Koleji 2020 yılı mezunlarını verdi. Her yıl IB programı tarafından hazırlanan Kasım sınavlarını başarıyla tamamlayarak IB diploması almaya hak kazanan öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunurken GKV Özel Okulları Genel Müdürü İsmet Tiryaki mezun olan öğrencileri kutladı.

2020 Kasım sınavlarını başarıyla tamamlayan GKV Cemil Alevli IB Koleji öğrencileri diplomalarını aldı. Gaziantep Kolej Vakfı Cemil Alevli IB diploma programına kayıtlı lise son sınıf öğrencilerinin tamamı çift dilli IB diploması almaya hak kazanarak mezun oldu. Bu yıl mezun olan öğrencileri kutlayan GKV Özel Okulları Genel Müdürü İsmet Tiryaki, “Kurumlarımız bünyesinde faaliyet gösteren Cemil Alevli Koleji IB öğrencilerimizden bu yıl son sınıfa gidenler başarıyla mezun olarak çift dilli diplomalarını almışlardır. Öğrencilerimizin başarılarında büyük emekleri geçen IB Koordinatörümüz Ali Pamuk başta olmak üzere bütün öğretmenlerimize, idarecilerimize ve velilerimize teşekkür ediyor, mezun olan öğrencilerimizin önümüzdeki süreçte dünyanın saygın üniversitelerinde yükseköğrenim yaşamlarını sürdürmelerini temenni ediyorum” dedi.

Bu yıl Cemil Alevli Koleji’nden IB diplomasi almaya hak kazanarak mezun olan Rüveyda Kablan, Serdar Özdem, Öykü Meriç, Anıl Mumbuç, Yaren İlaslan ve Zehra Ulutaş diplomalarını almanın mutluluğunu yaşadı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.