Gaziantep Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

GKV’de 2021 YKS için doğru bilgilendirme semineri

GAZİANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL LİSELERİ 12. SINIF ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK DÜZENLENEN YKS VE MOTİVASYON KONULU SEMİNERDE PSİKOLOJİK DANIŞMAN VE REHBER ÖĞRETMEN DUYGU YILDIZ PANDEMİ SÜRECİNDE PSİKOLOJİK DAYANIKLILIĞI ARTTIRMANIN AKADEMİK BAŞARIDAKİ ROLÜ HAKKINDA ÇEŞİTLİ BİLGİLER VERDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
GKV’de 2021 YKS için doğru bilgilendirme semineri
180 views
23 Eylül 2020 - 14:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liseleri 12. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen YKS ve Motivasyon konulu seminerde Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen Duygu Yıldız pandemi sürecinde psikolojik dayanıklılığı arttırmanın akademik başarıdaki rolü hakkında çeşitli bilgiler verdi.

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liseleri 12. sınıf öğrencilerine yönelik YKS ve Motivasyon konulu seminer 12. sınıflardan sorumlu Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen Duygu Yıldız tarafından gerçekleştirildi. Seminerde Pandemi sürecinde psikolojik dayanıklılığı arttırmanın akademik başarıdaki etkilerinden ve öneminden bahsedilerek karşılaşılabilecek akademik değişikliklerin üstesinden nasıl gelebilecekleri konusunda bilgiler paylaşıldı. GKV Özel Liseleri Müdürü Engin Biba, Akademik Müdür Yardımcısı Özge Ataker, 12. sınıflardan sorumlu Müdür Yardımcısı ve Sınav Koordinatörü Murat Öngen tarafından 2020 YKS analizleri ders bazında değerlendirilerek GKV Özel Liseleri 2020 YKS başarıları paylaşıldı. Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liselerinde gelenek haline gelen saşarının adımlarını takip edebilmeleri için öğrencilere tavsiyelerde bulunuldu. Karşılıklı soru cevap şeklinde gerçekleştirilen söyleşide öğrenciler pandemi sürecinde gerçekleştirilecek uygulamalarla ilgili de bilgilendirildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.