Gaziantep Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

GKV’den 4 Ekim hayvanları ve canlıları koruma günü mesajı

GAZİANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ 4 EKİM HAYVANLARI VE CANLILARI KORUMA GÜNÜ ETKİNLİKLERİNİ PANDEMİ SÜRECİ NEDENİYLE BU YIL EVLERİNDE KUTLAYARAK EVCİL HAYVANLARIYLA ÇEKTİRDİKLERİ FOTOĞRAFLARINI VE YAPTIKLARI RESİMLERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN PAYLAŞIP CAN DOSTLARIMIZA SAHİP ÇIKALIM ÇAĞRISINDA BULUNDULAR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
GKV’den 4 Ekim hayvanları ve canlıları koruma günü mesajı
104 views
04 Ekim 2020 - 11:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulu öğrencileri 4 Ekim Hayvanları ve Canlıları Koruma günü etkinliklerini pandemi süreci nedeniyle bu yıl evlerinde kutlayarak evcil hayvanlarıyla çektirdikleri fotoğraflarını ve yaptıkları resimleri sosyal medya hesaplarından paylaşarak, “Çan dostlarımıza sahip çıkalım” çağrısında bulundular.

Her yıl çeşitli etkinliklerle kutladıkları 4 Ekim Hayvanları ve Canlıları Koruma günü pandemi nedeniyle evlerinde kutlayarak sosyal medya hesaplarından duyuran Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları öğrencileri hayvanların insanlar için en iyi dost olduğunu ifade ederek sokak hayvanlarına gerekli yardımın yapılması çağrısında bulundular. GKV Özel İlkokulu öğrencileri evlerinde bakımlarını üstlendikleri çeşitli hayvanlarla çektirdikleri fotoğrafları paylaşarak “Pandemi sürecinde hepimiz evlerimizden çıkmadık. Bu süreçte en yakın dostlarımız kedilerimiz, köpeklerimiz, kuşlarımız ve diğer evcil hayvanlarımız oldu. Onlarla moral bulduk, onlarla stres attık. Hayvanları korumak hepimizin ortak görevi olmalı. Bizler sadece evlerimizde bakımını üstlendiğimiz hayvanlarımıza değil, çeşitli hayvan derneklerine de zaman zaman mama yardımı yapıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda çeşitli etkinliklerle kutladığımız bu güzel günü bu yıl COVID-19 salgını nedeniyle bireysel olarak kutluyoruz” dediler. GKV Özel Okullarının çeşitli kademelerinde eğitim öğretim gören diğer öğrencilerde bir birinden farklı etkinliklerle kutlamalara katılmayı ihmal etmedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.