Gaziantep Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

GSO’nun yılbaşı hediyesi GAGİAD ormanına fidan bağışı

GAZİANTEP SANAYİ ODASI (GSO) TARAFINDAN MECLİS, DANIŞMA, DİSİPLİN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN HER BİRİ İÇİN GAZİANTEP GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ (GAGİAD) HATIRA ORMANI’NA 10’AR ADET FİDAN BAĞIŞINDA BULUNULDU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
GSO’nun yılbaşı hediyesi GAGİAD ormanına fidan bağışı
47 views
28 Aralık 2020 - 16:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından meclis, danışma, disiplin ve yönetim kurulu üyelerinin her biri için Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) Hatıra Ormanı’na 10’ar adet fidan bağışında bulunuldu.

Pandemi sebebiyle bu yıl meclis üyeleriyle bir araya gelemediklerini, yılbaşı hediyesi olarak GAGİAD ormanına 10’ar adet fidan bağışladıklarını kaydeden GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, yaşam kaynağımız olan doğayı sevmenin ve gelecek nesillere doğa sevgisini aşılamanın önemine vurgu yaptı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün doğaya olan sevgisi ve hassasiyetine işaret eden Adnan Ünverdi, “Büyük Önder Atatürk’ün, Atatürk Orman Çiftliği için kullandığı, ’Yeşili görmeyen gözler renk zevkinden mahrumdur. Burasını öyle ağaçlandırınız ki kör bir insan dahi yeşillikler arasında olduğunu fark etsin’ sözleri ve ‘Dal kesilmeyecek, köşk kaydırılacak!’ diyerek, çınar ağacının dallarını kestirmek yerine Yalova’daki yazlık köşkünü raylar üstünde taşıtması tüm dünyaya örnek olmuş, doğanın ve yeşilin önemini bizlere en güzel şekilde anlatmıştır. GSO yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ile birlikte bizler de bu anlayışla meclis üyelerimize böyle bir hediyemiz olsun istedik. Binbir rengini cömertçe sunan, yaşam kaynağımız bu güzel topraklara bir nebze katkımız olabiliyorsa ne mutlu hepimize. Bize bu imkanı veren GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Koçer nezdinde yönetim kuruluna, üyelerine ve emeği olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.