Gaziantep Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Minik GKV’lilerin Cumhuriyet coşkusu

GAZİANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ CUMHURİYETİN KURULUŞUNUN 97.YILINI ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLARKEN MİNİK ZEYBEKLERİN SAHNE GÖSTERİLERİ GÖZ DOLDURDU. CUMHURİYET SERGİSİ, CUMHURİYET ORATORYOSU VE HALKOYUNLARI GÖSTERİLERİ GERÇEKLEŞTİREN MİNİK ÖĞRENCİLERİN GÖSTERİLERİ İZLEYENLERİ ADETA ETKİLEDİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Minik GKV’lilerin Cumhuriyet coşkusu
136 views
28 Ekim 2020 - 13:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Anaokulu öğrencileri Cumhuriyetin kuruluşunun 97.yılını çeşitli etkinliklerle kutlarken minik zeybeklerin sahne gösterileri göz doldurdu. Cumhuriyet sergisi, cumhuriyet oratoryosu ve halkoyunları gösterileri gerçekleştiren minik öğrencilerin gösterileri izleyenleri adeta büyüledi.

Cumhuriyetin kuruluşunun 97.yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde bir birinden farklı etkinlikle kutlamalara damgasını vuran Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında anaokulu öğrencilerinin gösterileri dikkat çekti. Etniklikler kapsamında öğrenciler tarafından açılışı gerçekleştirilen serginin ardından minik öğrencilerin zeybek ekibi sahnede gerçekleştirdiği gösteriyle izleyenleri büyülerken minik öğrencilerden oluşan oratoryo Atatürk ve silah arkadaşlarının Kurtuluş Savaşından Cumhuriyete uzanan yoldan kesitleri gözler önüne serdi. Miniklerin sahnelediği gösterileri GKV Özel Okulları Genel Müdürü İsmet Tiryaki, idareci ve öğretmenlerin yanı sıra davetliler izledi. Pandemi kurullarının uygulandığı gösterilerde minik öğrencilerin sahne performansı dikkat çekti. Kutlamaları değerlendiren GKV Özel Anaokulu Müdürü Selda Bozkurt öğrencilerin gösterilerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97.yılını öğrencilerimizle birlikte büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Hafta boyunca bir birinden farklı etkinlikler gerçekleştirdik. Bugün de sahne gösterilerimizi pandemi kurullarını uygulayarak gerçekleştirdik. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yılını büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Etkinliklerimiz hafta boyunca devam edecektir” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.