Gaziantep Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Mutlu eden kampanyaya “Doğru” desteği

GAZİANTEP’İN ARABAN İLÇESİ BELEDİYE BAŞKANI HASAN DOĞRU, KAYMAKAMI ABDULHAMİT MUTLU’NUN İLÇEDE YAŞAYAN 12 YAŞINDAKİ BİR ÇOCUĞUN KOL PROTEZİ VE 31 YAŞINDAKİ BİR GENCİN GÖZ TEDAVİSİ İÇİN BAŞLATTIĞI YARDIM KAMPANYASINA DESTEK VERDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Mutlu eden kampanyaya “Doğru” desteği
35 views
02 Nisan 2021 - 16:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gaziantep’in Araban ilçesi Belediye Başkanı Hasan Doğru, Kaymakamı Abdulhamit Mutlu’nun ilçede yaşayan 12 yaşındaki bir çocuğun kol protezi ve 31 yaşındaki bir gencin göz tedavisi için başlattığı yardım kampanyasına destek verdi.

Araban Kaymakamı Abdulhamit Mutlu, önceki gün kaymakamlığa ait sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla 12 yaşındaki bir çocuğun kol protezi ve 31 yaşındaki bir gencin göz tedavisi için yardım kampanyası başlattığını duyurmuştu. Araban Belediye Başkanı Hasan Doğru’da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Kaymakam Mutlu’nun başlattığı kampanyaya destek verdi. Başkan Doğru, tüm hayırseverlere ve işadamlarına çağrıda bulunarak, “Yapacağınız küçük bir yardım bu iki kardeşimiz için büyük bir mutluluk olacaktır. Arabanlılar olarak bu iki kardeşimize herkesin kendi imkanı dahilinde yardımcı olmasını istirham ediyoruz’’ifadesini kullandı.

Öte yandan Kaymakam Mutlu’nun yaptığı paylaşımda ise “Değerli vatandaşlarımız; 12 yaşında ki bir çocuğumuzun ve 31 yaşında ki bir gencimizin hayalleri ve sağlığı için sizlerin kardeşliğini bekliyoruz. Bir gözünüzü kapatarak ve bir kolunuzu kullanmayarak bir kaç dakika bekleyin ve bu kardeşlerimizle empati kurun. Beğeni, paylaşım beklemiyoruz. 32 bin 731 nüfusa sahibiz 170 Bin TL tedavi ücreti için kişi başı 5 TL vererek bu kardeşlerimizin hayatını değiştirebilirsiniz. Haydi Türkiye, Haydi Araban 2 insan 2 hayata dokunmak için şimdi iyilik zamanı” ifadelerini kullanmıştı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.