Gaziantep Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

HKÜ öğrencilerinden minik öğrencilere anlamlı sürpriz

HKÜ ÖĞRENCİLERİNDEN MİNİK ÖĞRENCİLERE ANLAMLI SÜRPRİZ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HKÜ öğrencilerinden minik öğrencilere anlamlı sürpriz
84 views
07 Ocak 2021 - 17:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü üçüncü sınıf öğrencileri, HKÜ Eğitim Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Nuri Can Aksoy’un mezun öğrencisi Ayşe Maviş’in öğretmenliğini yaptığı Şanlıurfa Ceylanpınar Şehit Mehmet Arslan İlkokulu öğrencilerine, kitap ve ayakkabı desteği sağlayarak minik öğrencilerin yüzlerini güldürdü.

HKÜ Dr. Öğr. Üyesi Nuri Can Aksoy’un yürüttüğü “Sınıf Yönetimi” dersi kapsamında, Sınıf Öğretmenliği Bölümü Öğrencileri, Şanlıurfa Ceylanpınar Şehit Mehmet Arslan İlkokulu sınıf öğretmeni ve Dr. Öğr. Üyesi Nuri Can Aksoy’un Bayburt Üniversitesinden mezun öğrencisi olan Ayşe Maviş’i konuk etti. Deneyimlerini Sınıf Öğretmenliği Bölümü öğrencilerine anlatan Ayşe Maviş, görev yaptığı okulun durumunu da öğrenciler ile paylaştı. Ayşe Maviş’in ifadeleri sonrası HKÜ Eğitim Fakültesi Öğrencileri, ilkokul öğrencilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak hemen harekete geçti. Gönüllülük esaslı başlatılan proje kapsamında Nuri Can Aksoy ve öğrenciler tarafından kitap toplama kampanyası yapıldı. Aynı zamanda Şanlıurfa Ceylanpınar Şehit Mehmet Arslan İlkokulu sınıfı öğrencilerinin ayakkabı ihtiyaçlarını karşılamak için büyük bir çaba sarf eden öğrenciler, hayırseverlerin kapısını çalarak ilkokul için gerekli yardımı topladı.

İlkokul öğrencilerine mektup yazdılar

Proje gerçekleştirirken, Şanlıurfa Ceylanpınar Şehit Mehmet Arslan İlkokulu öğrencilerine mektup yazan HKÜ Sınıf Öğretmenliği öğrencileri, minik öğrencilerin hayatlarındaki hedeflerini belirlemeleri gerektiğini söylerken, güzel temennilerde bulundu. Şanlıurfa Ceylanpınar Şehit Mehmet Arslan İlkokulu öğrencilerinin aileleri, proje sonrası Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü üçüncü sınıf öğrencilerine memnuniyetlerini iletti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.