Gaziantep Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Prof. Dr. Duru Medical Park Gaziantep Hastanesi’nde

TEKNOLOJİK ALT YAPISI, DONANIMI VE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ BİRBİRİNDEN NİTELİKLİ OPERASYONLARI İLE DE BÖLGEDE SAĞLIK TURİZMİ AÇISINDAN ÖNEMLİ BİR MERKEZ KONUMUNDA OLAN MEDİCAL PARK GAZİANTEP HASTANESİ’NİN ACİL SERVİS ÜNİTESİ ACİL TIP UZMANLARINDAN OLUŞAN AKADEMİSYEN KADROSU VE YENİLENEN TEKNOLOJİK ALTYAPISI İLE SAĞLIK HİZMETLERİNE KESİNTİSİZ OLARAK DEVAM EDİYOR. ÖZEL MEDİCAL PARK GAZİANTEP HASTANESİ’NİN PROFESYONEL VE DİNAMİK HEKİM KADROSUNA KATILAN PROF. DR. MEHMET DURU HASTA KABULÜNE BAŞLADI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Prof. Dr. Duru Medical Park Gaziantep Hastanesi’nde
46 views
29 Mart 2021 - 17:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Özel Medical Park Gaziantep Hastanesi’nin profesyonel ve dinamik hekim kadrosuna katılan Prof. Dr. Mehmet Duru hasta kabulüne başladı.

Teknolojik alt yapısı, donanımı ve gerçekleştirdiği birbirinden nitelikli operasyonları ile de bölgede sağlık turizmi açısından önemli bir merkez konumunda olan Medical Park Gaziantep Hastanesi’nin Acil Servis Ünitesi acil tıp uzmanlarından oluşan akademisyen kadrosu ve yenilenen teknolojik altyapısı ile sağlık hizmetlerine kesintisiz olarak devam ediyor. Son olarak ise Prof. Dr. Mehmet Duru, Özel Medical Park Gaziantep Hastanesi’nin profesyonel ve dinamik hekim kadrosuna dahil oldu.

1970 yılında Adana’da doğan Prof. Dr. Duru, 1995 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1995-1997 yılları arasında Şırnak ilinde mecburi hizmetini yerine getirdi. 2014 yılında Profesör Doktor unvanını alan Duru Acil Tıp alanında ve akademik camiada tanınan bir hekim olduğu gibi, uluslararası ve ulusal manada bir çok eserin ve makale kaleme aldı.

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Türkiye üyesi olan Prof. Dr. Duru’nun ilgi alanları ise Toksikoloji, Acil USG, Acil Kardiyoloji ve Acil Nöroloji olarak sınıflandırılmaktadır.

Medical Park Gaziantep Hastanesi’nin yenilenen Acil Servis Ünitesi, yaklaşık 470 metre kareyi aşkın kapalı alana sahip olduğu gibi, resüsitasyon ve detoksifikasyon birimleri, birisi VIP olmak üzere 10 adet acil gözlem ve tedavi odası, 5 adet acil müdahale odası mevcuttur. Yenilenen Acil Servis Ünitesi, akademisyen kadrosu ve multi disipliner anlayışı ile hastalara şifa dağıtıyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.